ORION-A1501
ORION-A1501
150W 1U ATX power supply with active PFC
×
1
❮
❯
Features
Low profile power supply suitable for 1U and node chassis
Active PFC, full-range input
Same dimension as ORION-150AX
Higher +5V and +3.3V output
Max. +5V standby output is 1.5A
Quote & Request
Datasheet
Request Evaluation Sample
Documents & Downloads
Introduction
Ordering Guide
Ordering Guide
ORION-A1501